Aktualitātes

INFO 1–2023

  • Ievērojams cenu samazinājums iebūvējamam sifonam divu iekārtu pieslēgšanai
  • Universāla pašsvara montāžas sistēma fotoelementu paneļiem uz plakaniem jumtiem
  • Design Plus ISH 2023 balva par jaunu drenāžas kanālu ar režģi brūģu ieklāšanai

Alca Days 2022 piesaistīja vairāk nekā 130 klientus

Pagājušā nedēļa tika veltīta Alca dienām, kas ir lielākais notikums mūsu klientiem šogad. Esam sagaidījuši vairāk nekā 130 partnerus, šoreiz galvenokārt no mūsu filiāļu reģioniem. Viesi bija no Polijas, Ungārijas, Rumānijas, Bulgārijas, Lietuvas, Latvijas, kā arī no citām valstīm, piemēram, Moldovas vai Albānijas.

Šī tradicionālā rudens pasākuma ietvaros mūsu klientiem bija iespēja apmeklēt Prāgas izstāžu zāli, apskatīt FV Plast ražotnes Celakovice un Alcadrain Breclavā.

Alcaplast pēc 24 gadiem maina savu logotipu un uzņēmuma nosaukumu

Kompānija Alca plast, kas ietilpst Alca Group, no 2022. gada 1.marta maina savu korporatīvo identitāti. Jaunais korporatīvais dizains galvenokārt ietver izmaiņas uzņēmuma logotipā, kas mainīts pirmo reizi 24 gadu laikā.

Logotipa modernizāciju pavada arī uzņēmuma nosaukuma maiņa. Alcaplast tiks pārveidots par Alcadrain, kas labāk atspoguļo tā produktu būtību, kas saistīti ar drenāžu gan iekštelpās, gan ārpus tās, un atbilst starptautiskajai videi, kurā šobrīd lielākoties darbojas uzņēmums.

Piekto reizi pēc kārtas Alcaplast ir starp 100 labākajiem Čehijas uzņēmumiem

Alcaplast jau piekto reizi pēc kārtas ir iekļauts 100 labāko Čehijas uzņēmumu sarakstā. Neskatoties uz faktisko ārkārtas stāvokli un ar to saistītiem ierobežojumiem, ceremonija notika saskaņā ar plānu Prāgas pils Spānijas zālē. Uzņēmuma īpašnieku Radkas Prokopovas un Františeka Fabičoviča vārdā balvu saņēma Lukāšs Vozdeckis.