Alcadays tradicionāli ir lielākais Alcadrain gada pasākums. Tas sniedz iespēju satikt biznesa partnerus, kuri bieži viens otru pazīst tikai attālināti. Tā ir vieta biznesa un personisku attiecību nodibināšanai. Šis gads ir atnesis ko īpašu.

Dizains un elegance galvenajā lomā

Trešdien, 18. oktobrī, ar svinīgu vakaru Alca showroom Prāgā sākās vairāku dienu tikšanos un ekskursiju maratons pa ražošanas zālēm. Viesi vienuviet varēja apskatīt visu Alca preču sortimentu. Vakara spilgtākais notikums bija Lucie Koldová izstrādāto jauno Linka un Dot.Dot pogu prezentācija. Bija arī interaktīvs pogu displejs, kas tika izveidots sadarbībā ar Alca un Lucie Koldová. Šī bija daļa no izstādes instalācijas Designblok, kas notika Prāgā oktobra sākumā, kur tai bija lieli panākumi.. Arī Alca salonā atsaucība bija ļoti pozitīva.

Visu trešdienas vakaru raksturoja elegance un cēlums, un to pavadīja izcils ēdiens, mūzika un labs garastāvoklis. Ideālo atmosfēru pasvītroja lieliski vīni no vīna darītavas Obelisk.

Dizains un elegance galvenajā lomā

Apvienojot prieku ar lietderību

Alcadays kļuva par iespēju satikt klientus un partnerus no visas Eiropas un ārpus tās. "Ar klientiem sazināmies ikdienā, taču pārsvarā tikai attālināti. Taču katrs labs uzņēmējs dod priekšroku personīgajam kontaktam. Alcadays mums ir unikāla biznesa iespēja, un mēs par to priecājamies." saka Jans Pečeks, Alca tirdzniecības direktors.

Alcadays laikā no 18. līdz 21.oktobrim notikušas vairāk nekā 50 biznesa tikšanās, kas mijās ar prezentācijām un ekskursijām pa ražošanas telpām. Un, protams, nevar palaist garām Obelisk vīna darītavu gida pavadībā apskatu ar vīna degustāciju, kā arī ekskursiju pa Valtices pili. "Mēs vēlamies parādīt saviem partneriem, ka Alca ir liels uzņēmums, ar kuru ir patīkami sadarboties. Esam sagatavojuši saviem viesiem programmu, kas ir ne tikai saistīta ar darbu, bet arī relaksējoša. Domāju, ka mums izdevās sabalansēt to un mūsu viesi aizgāja apmierināti." Pasākumu vērtē izpilddirektore Radka Prokopova.

Apvienojot prieku ar lietderību
"Dažreiz ir jāiegulda liels darbs, lai iegūtu labu rezultātu, bet, kad tas ir izdarīts, rodas patīkama sajūta par paveikto."
Františeks Fabičovičs, Alca rīkotājdirektors

Paldies, ka bijāt ar mums

Alacadays apmeklēja vairāk nekā 250 biznesa partneri no 24 valstīm. "Dažreiz ir nepieciešams daudz darba, lai iegūtu labu rezultātu, bet, kad tas ir izdarīts, man rodas patīkama sajūta par paveikto. Alcadays noteikti ir viens no tiem pasākumiem, kas bija pūļu vērts." secina Alca rīkotājdirektors Františeks Fabičovičs.

Interesanti, kā tas viss izskatījās? Apskatiet galeriju, lai noskatītos ballītes video vai intervijas ar mūsu viesiem.

Fotogalerija no Alcadays