Kompānija Alca plast, s.r.o tika dibināta 1998. gadā kā privāts Čehijas uzņēmums. Šobrīd uzņēmumam ir vienpadsmit meitasuzņēmumi ārvalstīs, un tā eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 40 valstīm visā pasaulē. Kompānija Alca plast, s.r.o. ir lielākais sanitārtehnikas izstrādājumu ražotājs Centrālajā un Austrumeiropā. Kompānija ražo vairāk nekā 1000 produktu veidus: ieplūdes un izplūdes mehānismi, sifoni, iebūvējamās skalojamās kastes, trapi, dušas kanāli, podu vāki un citi izstrādājumi.

Kvalitātei un dizainam ir galvenā loma uzņēmuma filozofijā. Augstākās klases zīmols ALCA piedāvā elegantu produktu klāstu ar augstu patērētāja vērtību. Kompānija Alca plast, s.r.o. ir arī sanitārtehnikas izstrādājumu jaunu virzienu veidotājs, mūsu sadarbība ar vadošajiem Čehijas dizaineriem jaunu sortimenta līniju izveidē ir nesusi mums daudz balvu, piemēram, Red Dot 2014 balvu par iebūvējamās skalojamās kastes pogu FLAT kolekciju.

 


Alca plast, s.r.o. produkti tiek izmantoti ēku celtniecībā un renovācijā. Kompānijas Alca plast s.r.o. tehniskie eksperti rūpīgi pārbauda visu izstrādājumu uzticamību un drošību. Pirms nosūtīšanas no rūpnīcas, katram izstrādājumam tiek pārbaudīta kvalitāte.

Kompānijas Alcaplast s.r.o. mērķis ir radīt produktus, kas darbojas uzticami, atbilst visām Klienta prasībām un paaugstina viņu "dzīves kvalitāti".

05

vzor foto o nas 2
vzor foto o nas 3
vzor foto o nas 4