Elegance, dizains un inovācijas. Tās ir Alca grupas vērtības, kas atspoguļojas arī mūsu jaunajā salonā Prāgā. Nāciet un izbaudiet tradicionāla čehu ražotāja ALCA produktu pirmās klases kvalitāti un greznu dizainu. Gaidīsim jūs ciemos!


Sortiments projektiem

Uz 1200 m 2 salona platības Jūs atradīsiet Alca Group produktu klāstu, ko varēsiet izmantot katrā projektā. ALCA santehnika, FV Plast cauruļvadu sistēmas un Alcasystem sienas. Mūsu projektu vadītāju komanda ir gatava Jums palīdzēt ar produktu izvēli Jūsu projektam vai sniegt konsultācijas.

Sarunāt tikšanos

ALCA - pilns sortiments
ALCA - pilns sortiments
ALCA - pilns sortiments

Premium
dizains

Nāciet un pārliecinieties paši, ka mūsu produkti ir ne tikai perfekti izstrādāti un funkcionāli, bet arī tiem ir grezns izskats, kas ir slavenu dizaineru paraksts. Piemēram, arhitektiem ir pieejams pilns pārskats par nerūsējošā tērauda projektēšanas programmām, vadības pogām vai notekcauruļu un režģu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku minimālisma dizainam vai meklējat dominējošu vannas istabas elementu, jūs noteikti izvēlaties no mums.

Izstāžu zālē esam izbūvējuši vairākas sienu sistēmas instalācijas gan dizaineriem, gan projektētājiem Ir testēšanas sienas sistēma, kurā ar mūsu ekspertu palīdzību varat pārbaudīt uzstādīšanas vienkāršību un sistēmas modularitāti. Mēs piedāvājam visas mūsu sienu sistēmas priekšrocības salīdzinājumā ar ģipškartona vai ķieģeļu konstrukciju sienām.

Vairāk informācijas par Alcasystem

Alcasystem - vienkāršojiet savu būvniecību

Cauruļvadu sistēmas

FV Plast cauruļvadu sistēmas, kas 2021. gadā kļuva par Alca grupas daļu, ir ūdens sadales un apkures risinājumi dzīvojamo un rūpniecisko ēku celtniecībā. Ienāciet lai apskatītu pilnu PP-RCT cauruļu un veidgabalu klāstu ar 37% lielāku ūdens caurplūdi, kā arī iepazīstieties ar daudzslāņu universālo cauruļu MULTIPERT priekšrocībām ūdens un apkures sistēmām.

Sarunāt tikšanos

COMFORT ir integrēta grīdas apsildes un griestu dzesēšanas sistēma, kas nodrošina ideālu siltuma komfortu visu gadu, neaizņemot daudz vietas – citiem vārdiem sakot, tas nemaz nav redzams. Uzziniet, kā tas viss darbojas mūsu izstāžu zālē. Papildus bez maksas sagatavosim Jums būvprojektu.

Vairāk par sistēmu

Neredzama apkures un dzesēšanas sistēma

Īpaša apmācība

Alca Academy koncepcijas ietvaros organizējam arodapmācības profesionāļiem – santehniķiem, dīleriem, dizaineriem, arhitektiem un citiem profesionāļiem, kuri savā ikdienas darbā izmanto ALCA produkciju. Mūsu komanda ir pieejama arī individuālajām konsultācijām vai individuālajām apmācībām, kas pielāgotas jūsu vajadzībām.

Skatīt apmācību datumus


foto galerija


Sazināties

Adrese
Komunardů 1626/35
170 00 Prāga 7 - Holesovice
Čehijas Republika
Darba laiks
Pirmdiena – Piektdiena 9.00–17.00.
Rādīt kontaktus