Jaunas dizaina pogas no Lucie Koldova Dot.Dot. a Linka

Iepazīstinām ar Dot.Dot. un Linka. Abām pogām dizaina centrā ir dominējošais elements – apļveida ieliekta forma. Pati poga atgādina korpusu, kura pamanāmās kontūras izceļ ieliekta forma. Šis dizaina elements apvieno vienkāršību ar vēsturi. Uzsvars uz detaļām, kas parādīts gludos izliekumos un minimālismā, parastu pogu pārvērš par ērtu un tajā pašā laikā estētisku elementu, raksturo ideju Lūcijas Koldova.

Jauna WC skalošanas poga Linka

Stingra līnija, ko mīkstina viļņojums
Poga ir iedvesmota no mūsdienu arhitektūras formām un līnijām. No pirmā acu uzmetiena tas izskatās izcils un bezkompromisa. Taču viļņojuma apaļā forma mīkstina kopējo izteiksmi, un līdzenuma plāksne rada laipnības un līdzsvara iespaidu.

Saplūst ar sienu vai ļaujiet tai izcelties
Neatkarīgi no prasībām, plašajā krāsu variantu klāstā jūs atradīsiet risinājumu katrai telpai. Turklāt Linka skalošanas plāksnes ir tik plānas, ka tās saplūst ar flīzēm.

Jauna WC skalošanas poga Dot.Dot.

Aplis kā pilnības simbols
Vienkāršība un efektivitāte - divi pogas Dot.Dot. aspekti. Tradicionālais apļa simbols, ko izceļ elegants vilnis, atspoguļo stāstu par plūstošu ūdeni. Un turklāt vannas istabā tas izskatīsies absolūti brīnišķīgi.

Kontrastu spēle
Četri krāsu varianti pielāgojas katrai vannas istabai. Minimālistiskais izskats vienkrāsainajā versijā piešķir skalošanas plāksnei vienmērīgu skulpturālu raksturu. No otras puses, kontrasts starp minimālisma melno un raksturīgo zeltu piešķirs drosmi un eleganci jebkurai telpai.

Pogu dizaina autors Lūcija Koldova

Tīrība un skaidra virzība
Lūsija Koldova ir nozīmīga figūra čehu dizainā. Viņa rada oriģinālas mēbeles, apgaismojumu, dekorācijas un tagad ir pievienojusies Alca, lai izveidotu skalojamo pogu sēriju ar nosaukumu Linka un Dot.Dot.

Abu skalošanas plākšņu dominējošais elements ir viļņošana. To iedvesmoja ūdens plūsma. Abu pogu dominējošā iezīme ir apļveida ieliekums. Viņa iedvesma bija ūdens plūsma.

Lūcija Koldova
„Šis dizaina elements apvieno vienkāršību ar vēsturi. Uzsvars uz detaļām, kas parādīts gludos izliekumos un minimālismā, parastu pogu pārvērš par ērtu un vienlaikus estētisku elementu,” ideju raksturo Lūsija Koldova.“
Lūcija Koldova apraksta šo ideju.

Krāsu varianti

8 krāsu opcijas No melnas matētas līdz sniega baltai.

Linka

Dot.Dot.

Alca pogu priekšrocības

Skalošanas pogas ar noliekšanas mehānismu

course info icon

Papildus aprīkojām pogu rāmi ar noliekšanas mehānismu, lai vienkāršotu pogas noņemšanu. Kombinācijā ar tablešu dozatoru, kas iekļauts katrā tualetes modulī, tas rada jūsu tualetes vēl labākas higiēnas sistēmu.

Antibakteriāla virsma

course info icon

Matētu skalojamo pogu virsmas apdare satur sudraba nanodaļiņas, kas novērš nevēlamu mikroorganismu izplatīšanos.

Nav pirkstu nospiedumu

course info icon

Vadības pogu virsmai ir īpašs aizsargslānis, kas neatstāj pirkstu nospiedumus. Papildus estētiskajai funkcijai ir arī citas priekšrocības. Skalošanas pogas nav tik bieži jākopj, kas ievērojami palielina to kalpošanas laiku.

100% savietojamība

course info icon

“Dot.Dot.” un Linka pogas ir 100% saderīgi ar visām Alca WC skalošanas sistēmām.

play button