Iebūvējamās skalojamās kastes

ALCA iebūvējamas skalojamās kastes ir izstrādātas, lai aptvertu plašu pielietojumu klāstu. Tas ietver skalojamās kastes ne tikai mūrēšanai sienās, sausai uzstādīšanai ģipškartona plāksnēs, bet arī iespēju uzstādīt sistēmu atklātās vannas istabas telpās.

Iebūvējamās skalojamās kastes

Inovatīvs tualetes modulis, kura izstrādē mums palīdzēja vairāk nekā 3000 čehu un slovāku santehniķu.

Moduļi mūrēšanai sienā un sausai uzstādīšanai

Katram projektam ir nepieciešams savs risinājums. Alca WC moduļi ir izstrādāti tā, lai atbilstu prasībām gan klasiskajai mūra konstrukcijai, gan mūsdienu vieglajiem materiāliem.

Viegla uzstādīšana un apkope

Mēs cenšamies padarīt pēc iespējas vienkāršāku darbu ar mūsu moduļiem celtniekiem un santehniķiem. Tāpēc visi piederumi pieslēgšanai ir iekļauti katrā iepakojumā. Ieskaitot tualetes pieslēguma caurules, vītņu stieņi, gofrētas uzmavas, vāciņi. Turklāt mēs esam aprīkojuši savus moduļus ar bremžu mehānismu un EASY LOCK sienas montāžas komplektu.

Mēs garantējam rezerves daļu pieejamību 25 gadu laikā, kuras varat atrast pie mūsu izplatītāja.

ALCA iebūvējamo sistēmu priekšrocības

Mēs piegādājam Alca moduļus visā pasaulē jau vairāk nekā 15 gadus. Šajā laikā kopā ar 3000 santehniķiem un montieriem mēs tos pilnveidojām.

Mēs esam īpaši lepni par slēpto tablešu atsvaidzinātāju, ventilāciju ar tūlītēju nevēlamu smaku novēršanu un īpašām sistēmām neparastām telpām.

Liela skalošanas pogu izvēle un to saderība

Kopš tualetes moduļu ražošanas sākuma mēs Alca paļaujamies ne tikai uz funkcionalitāti, bet arī uz eleganci. Šī iemesla dēļ mēs piedāvājam vairākas skalošanas pogu sērijas, kas katrai vannas istabai var piešķirt unikālu pieskārienu.

Mūsu pogas ir pilnīgi savietojamas. Tātad jūs varat uzstādīt to, kas jums patīk savā vannas istabā.

Types of WC systems Alca